Yhteystiedot

Valitse toimipiste:


Lataa tästä laskutus- ja toimitustiedot

Tietosuojaseloste


Närhi Oy | Joensuu

Lentoasemantie 10 D,
80140 Joensuu, kartta

Puh. +358 400 959 420
Logistiikan puh. +358 400 959 034
jns@narhi.com

Avoinna ma–pe 8–18, la suljettu

Jarmo Närhi

Jarmo Närhi

Ostot, myynti
0400 658 200
jarmo.narhi@narhi.com

Markku Roth

Markku Roth

Logistiikka
0400 638 400
markku.roth@narhi.com

Markus Mononen

Markus Mononen

Logistiikka
0400 289 536
markus.mononen@narhi.com

Närhi Oy | Kuopio

Sorsasalontie 3,
70420 KUOPIO, kartta

Puh. +358 400 959 450
Logistiikan puh. +358 400 959 016
kuo@narhi.com

Avoinna ma–pe 8–18, la suljettu

Tuomas Pääkkönen

Tuomas Pääkkönen

Myynti, ostot ja takuut
0400 957 360
tuomas.paakkonen@narhi.com

Ville Paakkonen

Ville Paakkonen

Ostot, myynti
0400 388 333
ville.paakkonen@narhi.com

Petri Manninen

Petri Manninen

Logistiikka
0400 618 555
petri.manninen@narhi.com

Mikko Ahokas

Mikko Ahokas

Logistiikka
0400 286 623
mikko.ahokas@narhi.com

Närhi Oy | Jyväskylä

Palokanorsi 12,
40270 Palokka, kartta

​Puh. +358 400 959 430
Logistiikan puh. +358 400 959 030
jkl@narhi.com
Avoinna ma–pe 7.30–20, la suljettu

Asta Kekola

Asta Kekola

Myynti, logistiikka
0400 399 614
asta.kekola@narhi.com

Petri Hänninen

Petri Hänninen

Tekninen myyjä
0400 261 933
petri.hanninen@narhi.com

Niina Klinga

Niina Klinga

Logistiikka
0400 288 738
niina.klinga@narhi.com

Närhi Oy | Lappeenranta

Tupatallinkatu 5,
53500 Lappeenranta, kartta

Puh. +358 400 959 460
Logistiikan puh. +358 400 959 019
lpr@narhi.com

Avoinna ma–pe 8–18

Iiro Sundqvist

Iiro Sundqvist

Avainasiakaspäällikkö
040 847 7165
iiro.sundqvist@narhi.com

Kaspars Kokins

Kaspars Kokins

Myynti kotimaa ja Venäjä
050 569 6300
kaspars.kokins@narhi.com

Närhi Oy | Aluemyynti

Lentoasemantie 10 D,
80140 Joensuu, kartta

info@narhi.com

Teijo Haapavirta

Teijo Haapavirta

Aluemyynti, Keski-Suomi
0400 188 550
teijo.haapavirta@narhi.com

Jani Sonninen

Jani Sonninen

Aluemyynti, Pohjois-Savo
0400 399 550
jani.sonninen@narhi.com

Närhi Oy | Forest

Lentoasemantie 10 D, 
80140 Joensuu, kartta

​Puh. +358 400 959 032
 

Petri Lievonen

Petri Lievonen

Myyntipäällikkö
0400 529 600
petri.lievonen@narhi.com

Kaspars Kokins

Kaspars Kokins

Export Manager
050 569 6300
kaspars.kokins@narhi.com

Närhi Oy | Yhteiset palvelut

Lentoasemantie 10 D,
80140 Joensuu, kartta

info@narhi.com

Jari Kukkonen

Jari Kukkonen

Toimitusjohtaja
040 532 8701
jari.kukkonen@narhi.com

Matias Kauppinen

Matias Kauppinen

Asiakkuusjohtaja
045 189 1525
matias.kauppinen@narhi.com

Jarmo Närhi

Jarmo Närhi

Ostot, myynti
0400 658 200
jarmo.narhi@narhi.com

Marko Ollikainen

Marko Ollikainen

Hankintapäällikkö
0400 741 133
marko.ollikainen@narhi.com

Iiro Sundqvist

Iiro Sundqvist

Avainasiakaspäällikkö
040 847 7165
iiro.sundqvist@narhi.com

Jouni Sihvonen

Jouni Sihvonen

Ostot ja myynti
0400 648 500
jouni.sihvonen@narhi.com

Anne Lavikainen

Anne Lavikainen

Toimistosihteeri
0400 853 857
info@narhi.com

Jussi Kuusela

Jussi Kuusela

Kirjanpito, ostoreskontra
0400 489 148
jussi.kuusela@narhi.com

Jani Kontturi

Jani Kontturi

Järjestelmäasiantuntija
0400 293 093
jani.kontturi@narhi.com

Verkkopalvelu

Verkkopalvelu


0400 261 933