Yhteystiedot

Valitse toimipiste:


Laskutus- ja toimitustiedot


Närhi Oy | Kuopio

Sorsasalontie 3,
70420 KUOPIO, kartta

Puh. +358 400 959 450
kuo@narhi.com

Avoinna ma–pe 8–18, la 9–15

Tuomas Pääkkönen

Tuomas Pääkkönen

Myynti, ostot ja takuut
0400 957 360
tuomas.paakkonen@narhi.com

Kari Laitinen

Kari Laitinen

Myynti
0400 957 361
kari.laitinen@narhi.com

Mika Asikainen

Mika Asikainen

Myynti
0400 358 886
mika.asikainen@narhi.com

Petteri Lappalainen

Petteri Lappalainen

Myynti
0400 264 617
petteri.lappalainen@narhi.com

Ville Paakkonen

Ville Paakkonen

Ostot, myynti
0400 388 333
ville.paakkonen@narhi.com

Petri Manninen

Petri Manninen

Logistiikka
0400 618 555
petri.manninen@narhi.com

Mikko Ahokas

Mikko Ahokas

Logistiikka
0400 286 623
mikko.ahokas@narhi.com

Närhi Oy | Jyväskylä

Palokanorsi 12,
40270 Palokka, kartta

​Puh. +358 400 959 430
jkl@narhi.com
Avoinna ma–pe 8–18, la 9–15

Pekka Salenius

Pekka Salenius

Myynti
0400 398 978
pekka.salenius@narhi.com

Arto Mäenpää

Arto Mäenpää

Myynti
045 350 6334
arto.maenpaa@narhi.com

Asta Kekola

Asta Kekola

Myynti, logistiikka
0400 399 614
asta.kekola@narhi.com

Teijo Paasonen

Teijo Paasonen

Logistiikka
050 3386 127
teijo.paasonen@narhi.com

Närhi Oy | Lappeenranta

Yläniitynkatu 6,
53550 Lappeenranta, kartta

Puh. +358 400 959 460
lpr@narhi.com

Avoinna ma–pe 8–16, la suljettu

Timo Torikka

Timo Torikka

Myynti
0400 150 084
timo.torikka@narhi.com

Kaspars Kokins

Kaspars Kokins

Myynti kotimaa ja Venäjä
050 569 6300
kaspars.kokins@narhi.com

Närhi Oy | Joensuu

Lentoasemantie 10 D,
80140 Joensuu, kartta

Puh. +358 400 959 420
Toimisto fax. 013 610 0237 | Myynti fax. 013 610 0238
jns@narhi.com

Avoinna ma–pe 8–18, la 9–15

Jari Närhi

Jari Närhi

Myynti
0400 654 300
jari.narhi@narhi.com

Juuso Väyrynen

Juuso Väyrynen

Myynti
0400 927 010
juuso.vayrynen@narhi.com

Jouni Behm

Jouni Behm

Myynti
0400 178 001
jouni.behm@narhi.com

Jarmo Närhi

Jarmo Närhi

Ostot, myynti
0400 658 200
jarmo.narhi@narhi.com

Janne Laasonen

Janne Laasonen

Myynti
0400 264 752
janne.laasonen@narhi.com

Markku Roth

Markku Roth

Logistiikka
0400 638 400
markku.roth@narhi.com

Närhi Oy | Forest

Lentoasemantie 10 D, 
80140 Joensuu, kartta

​Puh. +358 400 959 032
Toimisto fax. 013 610 0237

Petri Lievonen

Petri Lievonen

Myyntipäällikkö
0400 529 600
petri.lievonen@narhi.com

Kaspars Kokins

Kaspars Kokins

Export Manager
050 569 6300
kaspars.kokins@narhi.com

Närhi Oy | Yhteiset palvelut

Lentoasemantie 10 D,
80140 Joensuu, kartta

Toimisto fax. 013 610 0237 | Myynti fax. 013 610 0238
info@narhi.com

Jari Kukkonen

Jari Kukkonen

Toimitusjohtaja
040 532 8701
jari.kukkonen@narhi.com

Matias Kauppinen

Matias Kauppinen

Asiakkuusjohtaja
045 189 1525
matias.kauppinen@narhi.com

Jarmo Närhi

Jarmo Närhi

Ostot, myynti
0400 658 200
jarmo.narhi@narhi.com

Marko Ollikainen

Marko Ollikainen

Hankintapäällikkö
0400 741 133
marko.ollikainen@narhi.com

Iiro Sundqvist

Iiro Sundqvist

Avainasiakaspäällikkö
040 847 7165
iiro.sundqvist@narhi.com

Jouni Sihvonen

Jouni Sihvonen

Ostot ja myynti
0400 648 500
jouni.sihvonen@narhi.com

Anne Lavikainen

Anne Lavikainen

Toimistosihteeri
0400 853 857
info@narhi.com

Ingrid Airaksinen-Pejak

Ingrid Airaksinen-Pejak

Talouspäällikkö
0400 194 945
ingrid.airaksinen@narhi.com

Markkinointi

Markkinointi


0400 394 934
markkinointi@narhi.com

Närhi Oy | Aluemyynti

Lentoasemantie 10 D,
80140 Joensuu, kartta

Toimisto fax. 013 610 0237 | Myynti fax. 013 610 0238
info@narhi.com

Jani Sonninen

Jani Sonninen

Aluemyynti, Pohjois-Savo
0400 399 550
jani.sonninen@narhi.com