KESLA 2112

Suorapuominen KESLA 2112-tuoteperhe kuuluu 12-tonnimetrin luokkaan. Nosturi kuuluu uuteen 21-sarjaan, jonka ominaisuuksiin kuuluu puomin sisäpuolinen letkutus ja putkitus muiden käyttöä ja huoltoystävällisyyttä lisäävien ominaisuuksien lisäksi. Tuotteesta löytyy useita eri puomin pituuksia sekä yksi- että kaksijatkeisena. Nosturi on noussut yhdeksi suosituimmista malleista erinomaisen tehokkuutensa ansiosta. Irrallinen tukijalkapalkisto tarjoaa uusia mahdollisuuksia asennukseen.

KESLA 2112-nosturit sopivat tavaralajimenetelmä-, bioenergia- ja kierrätyskäyttöön.

Perustiedot

Malli2112-722112-812112T-972112T-1022112T-115
Nostomomentti (netto, kNm)138128122116110
Ulottuvuus (MM)(mm)7200810097001020011500
Jatkeen isku (MM) (mm)160016002 x 1 6002 x 1 6004000
Kääntömomentti2828282828
Kääntökulma425425425425425
Työpaine ( Mpa)2626262626
Paino (kg)19902050218022102280
Erillinen tukijalkapalkinton paino (kg)385385385385385
Leveys (mm)24702470247024702470
Korkeus (mm)25052505250525052505

« takaisin

Kiinnostuitko? Ota yhteyttä

Petri Lievonen

Petri Lievonen

Myyntipäällikkö
0400 529 600
petri.lievonen@narhi.com