KESLA 2024

Suorapuominen KESLA 2024-nosturi kuuluu 24-tonnimetriluokkaan. Nosturista on saatavana useita yksi-ja kaksijatkeisia versiota ja lisäksi yksi jatkeeton versio. Nosturissa on sisäpuolinen letkutus siirtopuomissa ja toimii kaksipiiri- tai LS-hydrauliikalla.

KESLA 2024-nosturit sopivat kokopuunostureiksi ja kierrätys- tai muuhun teollisuuskäyttöön.

Perustiedot

Malli2024-822024-942024-1042024-1142024-124
Nostomomentti (netto, kNm)240220210200195
Ulottuvuus (MM)(mm)82009400104001140012400
Jatkeen isku (MM) (mm)17001700170017001700
Kääntömomentti4242424242
Kääntökulma415415415415415
Työpaine ( Mpa)2626262626
Paino (kg)29302980313032003270
Erillinen tukijalkapalkinton paino (kg)570570570  
Leveys (mm)     
Korkeus (mm)22902290229022902290

« takaisin

Kiinnostuitko? Ota yhteyttä

Petri Lievonen

Petri Lievonen

Myyntipäällikkö
0400 529 600
petri.lievonen@narhi.com