Yhteystiedot

Närhi Oy | Joensuu (1)

Lentoasemantie 10 D, 80140 Joensuu, kartta
Puh. +358 400 959 420
Toimisto fax. 013 610 0237 | Myynti fax. 013 610 0238
info@narhi.com
Avoinna ma - pe 7 - 17, la suljettu

Jari Närhi
Myynti kotimaa
0400 654 300
jari.narhi@narhi.com
Juuso Väyrynen
Myynti kotimaa, takuut ulkomaat
0400 927 010
juuso.vayrynen@narhi.com
Jouni Behm
Myynti kotimaa
0400 178 001
jouni.behm@narhi.com
Jarmo Närhi
Ostot, myynti kotimaa
0400 658 200
jarmo.narhi@narhi.com
Markku Roth
Logistiikka
0400 638 400
markku.roth@narhi.com

Närhi Oy | Kuopio (2)

Sorsasalontie 3, 70420 KUOPIO, kartta
Puh. +358 400 959 450
info@narhi.com
Avoinna kesäaikana ma - pe 7 - 17, la suljettu

Tuomas Pääkkönen
Myynti, ostot ja takuut kotimaa
0400 957 360
tuomas.paakkonen@narhi.com
Kari Laitinen
Myynti kotimaa
0400 957 361
kari.laitinen@narhi.com
Mika Asikainen
Myynti kotimaa
0400 358 886
mika.asikainen@narhi.com
Petteri Lappalainen
Myynti kotimaa
0400 264 617
petteri.lappalainen@narhi.com
Iiro Järveläinen
Ostot ulkomaat, takuut ulkomaat
0400 399 550
iiro.jarvelainen@narhi.com
Ville Paakkonen
Tekninen tuki
0600 16666
ville.paakkonen@narhi.com
Petri Manninen
Logistiikka
0400 618 555
petri.manninen@narhi.com
Mikko Ahokas
Logistiikka
0400 286 623
mikko.ahokas@narhi.com

Närhi Oy | Jyväskylä (3)

Palokanorsi 12, 40270 JYVÄSKYLÄ (3), kartta
​Puh. +358 400 959 430
info@narhi.com
Avoinna kesäaikana ma - pe 8 - 18, la suljettu

Matias Kauppinen
Asiakkuusjohtaja
045 189 1525
matias.kauppinen@narhi.com
Iiro Sundqvist
Avainasiakaspäällikkö
040 847 7165
iiro.sundqvist@narhi.com
Pekka Salenius
Myynti kotimaa
0400 398 978
pekka.salenius@narhi.com
Marko Ollikainen
Tukkumyynti, ostot ja takuut ulkomaat
0400 741 133
marko.ollikainen@narhi.com
Arto Mäenpää
Myynti kotimaa
045 350 6334
arto.maenpaa@narhi.com
Asta Kekola
Myynti kotimaa, logistiikka
0400 399 614
asta.kekola@narhi.com
Teemu Jäske
Logistiikka
0400 288 738
teemu.jaske@narhi.com

Närhi Oy | Lappeenranta (4)

Yläniitynkatu 6, 53550 LAPPEENRANTA, kartta
Puh. +358 400 959 460
Venäjän kauppa, puh. +358 40 585 9035
info@narhi.com
Avoinna ma - pe 8 – 17, la suljettu

Timo Torikka
Myynti kotimaa
0400 150 084
timo.torikka@narhi.com
Tarmo Retsja
Myynti kotimaa, Venäjän kauppa (+ 358 40 585 9035)
0400 489 148
tarmo.retsja@narhi.com
Kaspars Kokins
Export Manager
050 569 6300
kaspars.kokins@narhi.com

Forest

Lentoasemantie 10 D, 80140 JOENSUU, kartta
​Puh. +358 400 959 032
Toimisto fax. 013 610 0237

Petri Lievonen
Myyntipäällikkö
0400 529 600
petri.lievonen@narhi.com
Kaspars Kokins
Export Manager
050 569 6300
kaspars.kokins@narhi.com
Varaosat
Lentoasemantie 10 D
0400 959 420
Miikka Piipponen
Asennus ja huolto
0400 959 052
huolto@narhi.com
Onni Tolonen
Asennus ja huolto
0400 959 052
huolto@narhi.com

Logistiikka & toimitukset

Asta Kekola
Myynti kotimaa, logistiikka
0400 399 614
asta.kekola@narhi.com
Teemu Jäske
Logistiikka
0400 288 738
teemu.jaske@narhi.com
Petri Manninen
Logistiikka
0400 618 555
petri.manninen@narhi.com
Markku Roth
Logistiikka
0400 638 400
markku.roth@narhi.com
Mikko Ahokas
Logistiikka
0400 286 623
mikko.ahokas@narhi.com

Hallinto

Jari Kukkonen
Toimitusjohtaja
040 532 8701
jari.kukkonen@narhi.com
Anne Lavikainen
Toimistosihteeri
0400 853 857
info@narhi.com
Markkinointi
0400 264 990
markkinointi@narhi.com

Takuut ja reklamaatiot

Juuso Väyrynen
Myynti kotimaa, takuut ulkomaat
0400 927 010
juuso.vayrynen@narhi.com